Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelený sršeň, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení

Zelený sršeň je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zelený sršeň je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zelený sršeň v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený sršeň ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 87 125 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mabroox

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelený sršeň se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace I love you ke stažení Podívejte se i na klipart Rybíz červený ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Malpa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelený sršeň, klipart, vektorový obrázek, download, Hmyz, grafika, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, free, ke stažení, Zelený sršeň, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, fotokniha, profil, blog, inkscape, články, Facebook, referáty, textové dokumenty, seminární práce, corelDraw, webové stránky, profilovka, památník, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ukulele ke stažení, ilustrace Znak lev ke stáhnutí nebo vektor Most zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.