Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelený motýl, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený motýl zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zelený motýl. Obrázek Zelený motýl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený motýl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 917 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelený motýl se nachází v sekci Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ohňostroj ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vosa zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík s brýlemi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Zelený motýl, Hmyz, grafika, free, ke stažení, klipart, kliparty, Zelený motýl, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, plakát, Facebook, referáty, avatar, web, fotokniha, textové dokumenty, word, časopis, články, Twitter, kalendář, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mrtvý smajlík ke stáhnutí, ilustrace Chipsy zdarma nebo vektor Servírka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.