Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelené slunéčko, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelené slunéčko zdarma ke stažení

Zelené slunéčko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Zelené slunéčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zelené slunéčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelené slunéčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1286
1280x1028
800x643
500x402
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 198 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: massimo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelené slunéčko patří do sekce Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Broskev zdarma Podívejte se i na klipart Rozesmátá blondýna ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kráva ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, ke stažení, klipart, free, obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, Hmyz, zdarma, vektor, grafika, Zelené slunéčko, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, word, profilovka, Pinterest, web, fotokniha, památník, avatar, openOffice, Twitter, články, webové stránky, inkscape, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Dinosaurus zdarma, ilustrace Varan ke stažení nebo vektor Jablíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.