Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vosa, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vosa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vosa. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vosa ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vosa zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vosa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1252x1600
1001x1280
625x800
391x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 580 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vosa se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárek ke stažení Podívejte se i na vektor Krtek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Volské oko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vosa, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, free, download, ke stažení, ilustrace, grafika, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, plakát, dokumenty, word, blog, textové dokumenty, profil, webové stránky, openOffice, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Euro ke stažení, obrázek Veselá zelenina ke stáhnutí nebo klipart Důlní vozík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.