Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vosa, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vosa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vosa. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vosa ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vosa zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vosa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1252x1600
1001x1280
625x800
391x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 580 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vosa je v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rytíř zdarma Podívejte se i na obrázek Gándhí ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mechanik ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, free, ke stáhnutí, kliparty, klipart, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, download, vektor, obrázek, vektorový obrázek, Vosa, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, Facebook, blog, Pinterest, dokumenty, Instagram, PowerPoint, seminární práce, škola, textové dokumenty, avatar, webové stránky, word, fotokniha, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek Rumunsko zdarma, klipart Šicí stroj ke stažení nebo ilustrace Slavík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.