Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Včela s květinami, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Včela s květinami zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Včela s květinami. Klipart Včela s květinami je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Včela s květinami lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Včela s květinami ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 132 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Včela s květinami je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kolouch ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hrozen zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Babočka kopřivová ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, free, klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, kliparty, Včela s květinami, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, články, PowerPoint, office, seminární práce, Twitter, textové dokumenty, avatar, fotokniha, časopis, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kosmická loď ke stáhnutí, klipart Mapa Itálie zdarma nebo ilustrace Žížala ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.