Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Včela s květinami, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Včela s květinami zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Včela s květinami. Klipart Včela s květinami je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Včela s květinami lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Včela s květinami ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
413x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 132 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Včela s květinami je v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Neuron ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jmenovka na dárky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tramvaj piktogram zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, download, obrázek, Včela s květinami, ilustrační obrázek, Hmyz, vektor, ilustrace, Včela s květinami, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, free, klipart

Doporučené použití klipartu: web, referáty, Instagram, inkscape, openOffice, škola, kalendář, pozvánky, Facebook, památník, dokument, časopis, corelDraw, profilovka, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Martináč měsíčitý ke stažení, vektor Cizrna ke stáhnutí nebo obrázek Toustovač zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.