Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Včela, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Včela zdarma ke stažení

Včela je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Včela nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Včela ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1465x1600
1171x1280
800x873
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 196 560 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Včela je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Moskvič 407 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vlak piktogram zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vlkodlak a duch ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Včela, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Hmyz, download, ilustrace, grafika, Včela, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, dokument, kalendář, profil, openOffice, textové dokumenty, dokumenty, web, webové stránky, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Babočka kopřivová ke stáhnutí, klipart Saxofon zdarma nebo ilustrace Chleba ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.