Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Světluška, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světluška zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Světluška. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Světluška nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světluška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Světluška ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 995 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: treblac

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Světluška se nachází v sekci Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Požární hlásič ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pozor, duchové zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek UFO ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hmyz, obrázek, free, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, Světluška, zdarma, klipart, ke stáhnutí, Světluška, grafika, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, word, památník, blog, škola, Facebook, Instagram, openOffice, avatar, profilovka, corelDraw, PowerPoint, dokument, profil, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Konvalinky ke stáhnutí, ilustrace Fialová kopretina zdarma nebo vektor Eiffelovka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.