Kliparty a Obrázky zdarma

Ilustrační obrázek klipart Škorpion s motivem Hmyz do dokumentů zadarmo ke stažení

ŠkorpionNetradiční ilustrační vektor s názvem Škorpion. Pakliže si chcete obrázek Škorpion stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Škorpion


Klipart Škorpion ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
740x1280
800x1383
289x500
92x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 246 Bajtů)

Autor ilustrace: johnny_automatic


Vektorový obrázek Škorpion patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Raketoplán zdarma Podívejte se i na klipart Náhrobní kámen ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Hamburger ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, ilustrace, klipart, kliparty, free, vektorový obrázek, Škorpion, download, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: web, office, profilovka, seminární práce, fotokniha, word, avatar, dokumenty, Twitter, profil, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Tulipány zdarma, ilustrace Polibek ke stažení nebo vektor Papež ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.