Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Škorpion, Hmyz do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škorpion zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Škorpion. Pakliže si chcete obrázek Škorpion stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škorpion zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Škorpion ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
740x1280
800x1383
289x500
92x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 246 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Škorpion patří do sekce Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dálkový ovladač zdarma Podívejte se i na klipart Mobil ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mango ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Škorpion, cliparts, zdarma, download, kliparty, Škorpion, Hmyz, vektor, ke stažení, klipart, grafika, ke stáhnutí, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, textové dokumenty, kalendář, seminární práce, prezentace, office, inkscape, word, dokumenty, plakát, Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Vuvuzela zdarma, ilustrace Červená cibule ke stažení nebo vektor Egyptské pyramidy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.