Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skarab, Hmyz do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skarab zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Skarab. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Skarab ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skarab zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skarab ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
800x1098
364x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 861 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Skarab se nachází v sekci Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přejezd značka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Včela zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sushi s mořskou řasou ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, kliparty, free, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, Skarab, cliparts, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokumenty, web, corelDraw, Twitter, škola, word, avatar, office, dokument, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mapa ke stáhnutí, obrázek Strýček Sam zdarma nebo klipart Che Guevara ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.