Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skarab, Hmyz do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skarab zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Skarab. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Skarab ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skarab zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skarab ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
800x1098
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 861 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Skarab je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutý motýl zdarma Podívejte se i na ilustrace Arkansas ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Policistka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Skarab, klipart, download, ke stažení, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, free, Skarab, ilustrace, Hmyz, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakát, škola, památník, fotokniha, textové dokumenty, inkscape, web, office, referáty, články, Twitter, dokumenty, profil, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zlatý prsten zdarma, vektor Muchomůrka červená ke stažení nebo obrázek Vánoční ozdoby ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.