Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Šídlo, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šídlo zdarma ke stažení

Šídlo je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Šídlo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šídlo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šídlo zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šídlo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 145 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šídlo je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Učitelka zdarma Podívejte se i na obrázek Tygr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Veselý duch ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, Šídlo, zdarma, free, download, cliparts, obrázek, Šídlo, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Pinterest, profilovka, časopis, webové stránky, textové dokumenty, dokument, word, web, kalendář, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zelená paprika zdarma, klipart Mapa Islandu ke stažení nebo ilustrace Cirkus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.