Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Roháč, Hmyz do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Roháč zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Roháč. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Roháč lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roháč zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Roháč ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x761
800x476
500x297
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 143 690 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Roháč je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červený autobus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Průhledný duch zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kytara ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, ke stažení, Roháč, grafika, Hmyz, klipart, ke stáhnutí, vektor, obrázek, Roháč, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, word, office, Pinterest, web, PowerPoint, kalendář, referáty, Facebook, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Grilování ke stáhnutí, vektor Škaredá kytka zdarma nebo obrázek Kuchař ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.