Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otakárek, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Otakárek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Otakárek. Klipart Otakárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Otakárek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Otakárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 706 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Borboleta.org

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Otakárek patří do sekce Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stalin zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, ke stažení, ilustrace, Otakárek, download, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, Otakárek, grafika, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, web, profilovka, plakát, škola, inkscape, textové dokumenty, pozvánky, články, PowerPoint, word, openOffice, profil, seminární práce, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i klipart Vánoční strom zdarma, ilustrace Pina Colada ke stažení nebo vektor Steak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.