Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otakárek, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Otakárek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Otakárek. Klipart Otakárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Otakárek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Otakárek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 706 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Borboleta.org

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Otakárek je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Warszawa 210 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pozorovatelna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Maminka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, ilustrační obrázek, Otakárek, ilustrace, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, klipart, Otakárek, vektorový obrázek, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokument, blog, word, avatar, pozvánky, kalendář, profilovka, web, prezentace, webové stránky, články, památník, škola, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Výtah ke stáhnutí, klipart Krocan zdarma nebo ilustrace Zlatý květ ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.