Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otakárek, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Otakárek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Otakárek. Klipart Otakárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Otakárek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Otakárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 706 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Borboleta.org

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Otakárek je v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žena za volantem ke stažení Podívejte se i na ilustrace Netopýr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Nakvašená dýně zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Hmyz, Otakárek, download, cliparts, vektor, grafika, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, časopis, Pinterest, openOffice, webové stránky, web, Facebook, textové dokumenty, plakát, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Liebigův chladič ke stažení, vektor Kytka ke stáhnutí nebo obrázek Absinth zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.