Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mraveneček, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mraveneček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mraveneček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mraveneček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mraveneček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mraveneček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1463x1600
1170x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 902 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: vectorsme

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mraveneček je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Washington ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Guinea zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Indonésie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, Mraveneček, Mraveneček, Hmyz, zdarma, download, obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, corelDraw, prezentace, Twitter, plakát, články, škola, dokumenty, kalendář, Facebook, office, inkscape, památník, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Paragraf ke stáhnutí, vektor Škola zdarma nebo obrázek bunsenův kahan ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.