Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mraveneček, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mraveneček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mraveneček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mraveneček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mraveneček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mraveneček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1463x1600
1170x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 902 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: vectorsme

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mraveneček je v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pozor, ježibaby! ke stažení Podívejte se i na ilustrace Grilování ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Absinth zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, Hmyz, cliparts, Mraveneček, vektor, klipart, zdarma, Mraveneček

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, škola, openOffice, pozvánky, dokumenty, referáty, webové stránky, web, profilovka, textové dokumenty, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Santova čepice ke stažení, vektor Černá oliva ke stáhnutí nebo obrázek Beran zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.