Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mravenec, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mravenec zdarma ke stažení

Mravenec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Mravenec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mravenec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 363 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mravenec patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz křesťanství zdarma Podívejte se i na vektor Honduras ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dévédéčko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Mravenec, Hmyz, obrázek, vektor, ke stažení, free, klipart, Mravenec, ilustrace, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, škola, Pinterest, časopis, blog, inkscape, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty, word, plakát, Facebook, openOffice, corelDraw, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vánoční blahopřání zdarma, obrázek Papež ke stažení nebo klipart Okurek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách