Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mravenec, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mravenec zdarma ke stažení

Mravenec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Mravenec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Mravenec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 363 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mravenec se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace VW Scirocco ke stažení Podívejte se i na klipart Tramvaj piktogram ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Černá kočka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Mravenec, ke stažení, grafika, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, ilustrace, download, Hmyz, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, kalendář, články, web, dokumenty, dokument, škola, časopis, referáty, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Včela ke stažení, ilustrace Kudlanka nábožná ke stáhnutí nebo vektor Banjo zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách