Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Motýli, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motýli zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Motýli. Klipart Motýli je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Motýli? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýli zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Motýli ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 453 675 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Motýli se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brouk ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Austrálie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Avocado zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, cliparts, Motýli, grafika, vektor, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, download, vektorový obrázek, free, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, prezentace, články, památník, plakát, referáty, corelDraw, webové stránky, openOffice, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Stará rachejtle ke stažení, ilustrace Záchranka ke stáhnutí nebo vektor Cereálie zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.