Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Motýli, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motýli zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Motýli. Klipart Motýli je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Motýli? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýli zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Motýli ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 453 675 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Motýli se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tattoo ke stažení Podívejte se i na klipart Kanystr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jablka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, Motýli, free, ilustrace, kliparty, download, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, Motýli, obrázek, Hmyz, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, profil, corelDraw, PowerPoint, blog, plakát, články, avatar, Twitter, profilovka, word, seminární práce, inkscape, Instagram, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Šípek ke stažení, ilustrace Jam ke stáhnutí nebo vektor Strom s kořeny zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.