Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Motýl s květinami, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motýl s květinami zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Motýl s květinami. Kreslená ilustrace Motýl s květinami je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motýl s květinami ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1512x1600
1210x1280
755x800
472x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 194 748 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mirjam Meijer / Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Motýl s květinami je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá hora ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kluk zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Páv ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, free, ke stáhnutí, Motýl s květinami, Motýl s květinami, download, zdarma, grafika, ilustrace, klipart, kliparty, Hmyz, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, památník, openOffice, avatar, webové stránky, plakát, časopis, seminární práce, dokument, kalendář, inkscape, office, referáty, profilovka, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Pivní lahev ke stáhnutí, klipart Astronaut zdarma nebo ilustrace Čokoláda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?