Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Motýl s květinami, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motýl s květinami zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Motýl s květinami. Kreslená ilustrace Motýl s květinami je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Motýl s květinami ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1512x1600
1210x1280
755x800
472x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 194 748 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Mirjam Meijer / Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Motýl s květinami je v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slon ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hroznové víno ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Trumpeta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, grafika, vektor, ilustrace, cliparts, Hmyz, ilustrační obrázek, Motýl s květinami, ke stažení, Motýl s květinami, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, office, časopis, blog, word, Pinterest, škola, referáty, corelDraw, profilovka, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Průhledný duch ke stažení, vektor Biskup ke stáhnutí nebo obrázek Parník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?