Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Motýl, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motýl zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Motýl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Motýl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Motýl? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Motýl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1017
1280x814
800x509
500x318
160x102

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 194 232 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Motýl se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stíhačka ke stažení Podívejte se i na vektor Smrtka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mp3 přehrávač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, vektor, obrázek, zdarma, Motýl, klipart, ilustrace, ke stažení, Motýl, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, seminární práce, inkscape, škola, corelDraw, openOffice, office, plakát, fotokniha, profilovka, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Vafle ke stažení, obrázek Jiřina ke stáhnutí nebo klipart Mapa Španělska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.