Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modrásek, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrásek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modrásek. Obrázek Modrásek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Modrásek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrásek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrásek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 014 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrásek je v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Peugeot ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek WC zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Svíčka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Hmyz, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, vektor, cliparts, Modrásek, kliparty, Modrásek, free, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, památník, Facebook, web, Pinterest, webové stránky, dokumenty, openOffice, textové dokumenty, profilovka, corelDraw, prezentace, Instagram, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Santa špekoun ke stáhnutí, klipart Solární elektrárna zdarma nebo ilustrace Žížala ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.