Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modrásek, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrásek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modrásek. Obrázek Modrásek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Modrásek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrásek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrásek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 014 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modrásek je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škorpion zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa USA ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Meloun ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Modrásek, vektorový obrázek, Hmyz, Modrásek, klipart, vektor, obrázek, cliparts, grafika, kliparty, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: office, plakát, profil, Facebook, kalendář, fotokniha, dokument, Pinterest, corelDraw, škola, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Japonka zdarma, vektor Dinosaurus ke stažení nebo obrázek Rádio ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.