Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modrásek, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrásek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modrásek. Obrázek Modrásek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Modrásek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrásek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrásek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 014 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modrásek patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Abstraktní květ zdarma Podívejte se i na klipart Vlašské ořechy ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Citronová limonáda ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Hmyz, klipart, ilustrace, free, obrázek, kliparty, Modrásek, zdarma, cliparts, Modrásek, grafika, vektor, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, Instagram, škola, Facebook, fotokniha, profilovka, avatar, openOffice, word, články, seminární práce, kalendář, PowerPoint, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Upír zdarma, ilustrace Karty srdce ke stažení nebo vektor Vánoční stromky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.