Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modrásek, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrásek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modrásek. Obrázek Modrásek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Modrásek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrásek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrásek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 014 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modrásek se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Bhútánu ke stažení Podívejte se i na vektor Zamilovaný pár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Tramvaj piktogram zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, free, ilustrace, Modrásek, grafika, cliparts, download, kliparty, obrázek, klipart, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Modrásek

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, Twitter, avatar, profilovka, plakát, blog, referáty, prezentace, inkscape, word, dokument, openOffice, články, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Femme fatale ke stažení, obrázek Syrena 105 ke stáhnutí nebo klipart Babka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.