Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Limenitis trivena, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Limenitis trivena zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Limenitis trivena. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Limenitis trivena. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limenitis trivena zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Limenitis trivena ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1335
1280x1068
800x668
500x417
160x134

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 177 970 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Borboleta.org

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Limenitis trivena je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Morpho peleides ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Arizona zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Srdíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, Limenitis trivena, download, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, Limenitis trivena, kliparty, Hmyz, grafika, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, časopis, profilovka, škola, Instagram, textové dokumenty, plakát, inkscape, Pinterest, seminární práce, Twitter, PowerPoint, webové stránky, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pomerančový džus ke stáhnutí, klipart Koktejl zdarma nebo ilustrace Vážka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.