Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Larva, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Larva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Larva. Pakliže si chcete obrázek Larva stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Larva zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Larva ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 591 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: forestgreen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Larva se nachází v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Monster truck ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Tchaj-wanu zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Maminka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, Larva, Hmyz, kliparty, free, Larva, download

Doporučené použití klipartu: blog, web, památník, office, openOffice, textové dokumenty, profil, dokument, webové stránky, Twitter, Pinterest, fotokniha, pozvánky, prezentace, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Džus ke stáhnutí, ilustrace Vánoční dárky zdarma nebo vektor Dikobraz ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.