Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovařík, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovařík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovařík. Kreslená ilustrace Kovařík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kovařík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Kovařík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 012 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kovařík patří do sekce Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatý dárek zdarma Podívejte se i na klipart Kladivo ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Brokolice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, download, Kovařík, grafika, cliparts, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, Kovařík, Hmyz

Doporučené použití klipartu: avatar, Pinterest, word, fotokniha, profil, pozvánky, web, inkscape, plakát, referáty, prezentace, blog, památník, dokumenty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mrakodrap zdarma, ilustrace Árón plamatý ke stažení nebo vektor Mapa Mexika ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.