Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovařík, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovařík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovařík. Kreslená ilustrace Kovařík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kovařík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kovařík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 012 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kovařík je v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brazilská mapa ke stažení Podívejte se i na ilustrace Nikola Tesla ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart DVD mechanika zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Kovařík, Hmyz, vektorový obrázek, grafika, klipart, kliparty, ke stažení, free, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Kovařík, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, kalendář, Facebook, dokument, blog, dokumenty, PowerPoint, profil, seminární práce, referáty, fotokniha, word, články, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Psaníčko ke stažení, vektor Dívka v hidžábu ke stáhnutí nebo obrázek Land Cruiser zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.