Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Konipas, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konipas zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Konipas. Klipart Konipas je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konipas? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konipas zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Konipas ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 845 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Konipas je v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černá hora zdarma Podívejte se i na ilustrace Strašidelný hrad ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Volské oko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, Hmyz, vektor, ke stažení, Konipas, cliparts, Konipas, zdarma, download, klipart

Doporučené použití klipartu: word, referáty, profilovka, webové stránky, avatar, pozvánky, Facebook, památník, časopis, corelDraw, web, články, škola, kalendář, prezentace

Mezi hezké kresby patří i ilustrace USB DVD mechanika zdarma, vektor Parní mašinka ke stažení nebo obrázek Dekorace ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.