Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Konipas, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konipas zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Konipas. Klipart Konipas je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konipas? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konipas zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Konipas ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 845 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Konipas je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lenin ke stažení Podívejte se i na obrázek Oranžové vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sýkora koňadra zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, obrázek, download, Konipas, vektorový obrázek, cliparts, free, Hmyz, vektor, zdarma, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, dokument, časopis, pozvánky, openOffice, inkscape, kalendář, Twitter, profil, seminární práce, prezentace, avatar, Facebook, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Pozorovatelna ke stažení, klipart Rychlé občerstvení ke stáhnutí nebo ilustrace Batole zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.