Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Konipas, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konipas zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Konipas. Klipart Konipas je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konipas? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konipas zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Konipas ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 845 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Konipas se nachází v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hvězdičky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Symbol muže zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Aligátor ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, zdarma, Hmyz, grafika, free, download, obrázek, ilustrační obrázek, Konipas, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, Konipas, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, office, dokumenty, Facebook, referáty, textové dokumenty, památník, avatar, inkscape, Twitter, openOffice, blog, seminární práce, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zlaté srdce ke stáhnutí, ilustrace Lamborghini Gallardo zdarma nebo vektor Princezna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.