Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Konipas, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konipas zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Konipas. Klipart Konipas je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konipas? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konipas zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Konipas ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 845 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Konipas je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vikingská loď zdarma Podívejte se i na obrázek Vlkodlak ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vosa ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, ilustrace, kliparty, download, Konipas, free, klipart, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, web, webové stránky, office, prezentace, seminární práce, památník, profilovka, PowerPoint, word, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek Velikonoční vajíčka zdarma, klipart Roštěná ke stažení nebo ilustrace Růže ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.