Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komár, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komár zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Komár. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Komár nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Komár ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
800x1143
350x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 786 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Komár se nachází v sekci Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kovárna ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Gerald Ford zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz kouření ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Komár, vektorový obrázek, Komár, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, vektor, cliparts, ilustrace, Hmyz, free, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakát, Twitter, profil, Instagram, textové dokumenty, kalendář, fotokniha, články, word, pozvánky, časopis, inkscape, webové stránky, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Upload ke stáhnutí, ilustrace Ovečka zdarma nebo vektor Váha ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.