Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komár, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komár zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Komár. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Komár nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Komár ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
800x1143
350x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 321 786 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Komár se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vlak ke stažení Podívejte se i na klipart Kudlanka nábožná ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lžička zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Hmyz, Komár, download, zdarma, free, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, Facebook, Twitter, časopis, kalendář, inkscape, památník, textové dokumenty, office, avatar, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Strýček Sam ke stažení, ilustrace Rychlovarná konvice ke stáhnutí nebo vektor Oko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.