Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kobylka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobylka zdarma ke stažení

Kobylka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Kobylka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kobylka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kobylka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x778
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 368 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: davidone

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kobylka patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Arkansas zdarma Podívejte se i na vektor Methanol ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kobylka, free, zdarma, ke stáhnutí, klipart, kliparty, ilustrace, Hmyz, cliparts, Kobylka, download, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, avatar, škola, office, PowerPoint, památník, Instagram, články, webové stránky, fotokniha, word, seminární práce, Twitter, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Horské kolo zdarma, obrázek Květiny ke stažení nebo klipart Kostel ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.