Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíště, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klíště zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíště. Vektorová ilustrace Klíště je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klíště? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klíště ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klíště je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlašské ořechy zdarma Podívejte se i na ilustrace Sierra Leone ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Suši ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, grafika, free, vektor, download, kliparty, vektorový obrázek, Klíště, ilustrační obrázek, Hmyz

Doporučené použití klipartu: prezentace, Twitter, openOffice, dokument, office, webové stránky, PowerPoint, web, profilovka, referáty, avatar, textové dokumenty, corelDraw, inkscape, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Smajlík lízátko zdarma, vektor Miminko ke stažení nebo obrázek Kudlanka nábožná ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.