Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housenka, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Housenka. Obrázek Housenka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Housenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Housenka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Housenka se nachází v sekci Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zaoceánský parník ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Černá kočka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Beruška ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ilustrace, Housenka, grafika, ke stažení, download, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Housenka, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, Twitter, škola, profilovka, kalendář, textové dokumenty, referáty, časopis, web, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Sushi s mořskou řasou ke stáhnutí, ilustrace Lžička zdarma nebo vektor Květinová mřížka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.