Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housenka, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Housenka. Obrázek Housenka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Housenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Housenka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Housenka se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Naštvaná žena ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Margarita zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Páv ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, download, Housenka, ilustrace, Hmyz, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, webové stránky, corelDraw, seminární práce, profil, office, dokumenty, web, škola, Pinterest, inkscape, plakát, profilovka, památník, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Koně ke stáhnutí, obrázek Batole zdarma nebo klipart Satelit ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.