Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housenka, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Housenka. Obrázek Housenka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Housenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Housenka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Housenka je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz spinnerů zdarma Podívejte se i na obrázek Webkamera ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Žluté fazole ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, download, kliparty, Housenka, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Housenka, ke stažení, cliparts, Hmyz

Doporučené použití klipartu: referáty, Instagram, textové dokumenty, seminární práce, corelDraw, fotokniha, profil, Pinterest, profilovka, inkscape, články, word, kalendář, openOffice, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Užaslý smajlík zdarma, klipart Muktada Sadr ke stažení nebo ilustrace Britská policistka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.