Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housenka, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Housenka. Obrázek Housenka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Housenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Housenka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Housenka se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Beran ke stažení Podívejte se i na klipart Mikroskop ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sluchátka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Housenka, Hmyz, vektor, ke stáhnutí, grafika, klipart, ke stažení, Housenka, ilustrační obrázek, ilustrace, download, kliparty, free, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, škola, články, kalendář, Facebook, corelDraw, dokumenty, webové stránky, referáty, fotokniha, web, plakát, pozvánky, profilovka, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Veselý sněhulák ke stažení, ilustrace Požárník ke stáhnutí nebo vektor Mimino zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.