Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hmyzák, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hmyzák zdarma ke stažení

Hmyzák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Hmyzák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hmyzák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 267 159 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hmyzák je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá oliva ke stažení Podívejte se i na obrázek Skladiště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Palačinka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, Hmyzák, klipart, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, Hmyz, free, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, Hmyzák

Doporučené použití klipartu: časopis, profilovka, blog, openOffice, kalendář, fotokniha, prezentace, seminární práce, textové dokumenty, profil, word, Facebook, avatar, office, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Texasu ke stažení, klipart Štastný Nový rok ke stáhnutí nebo ilustrace Mangostana lahodná zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.