Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialový motýl, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialový motýl zdarma ke stažení

Fialový motýl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Fialový motýl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový motýl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1258x1280
786x800
491x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 727 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Rents

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fialový motýl se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znamení střelec ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Muslimka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Karatistka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, Fialový motýl, grafika, Fialový motýl, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, free, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, články, plakát, Twitter, blog, časopis, referáty, seminární práce, kalendář, škola, word, webové stránky, profilovka, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Policajtka ke stáhnutí, obrázek Dýně Chuck Norris zdarma nebo klipart Johannes Kepler ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.