Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialový motýl, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialový motýl zdarma ke stažení

Fialový motýl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Fialový motýl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialový motýl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1258x1280
786x800
491x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 146 727 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Rents

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fialový motýl je v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční vajíčko ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kosa smrtky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Slon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, zdarma, vektor, Hmyz, Fialový motýl, vektorový obrázek, grafika, download, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, Fialový motýl, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, fotokniha, škola, office, dokument, corelDraw, Facebook, plakát, profil, referáty, články, PowerPoint, inkscape, dokumenty, word

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Romantický dárek ke stažení, vektor Turecko ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Ekvádoru zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.