Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cvrček, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cvrček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cvrček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cvrček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Cvrček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Cvrček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 157 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cvrček se nachází v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ukrajina ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zákaz telefonování zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Žluté vajíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, vektor, Hmyz, cliparts, zdarma, klipart, kliparty, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Cvrček, ke stažení, free, Cvrček

Doporučené použití klipartu: škola, profil, openOffice, corelDraw, Facebook, PowerPoint, blog, časopis, prezentace, office, články, fotokniha, word, webové stránky, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Smajlík duch ke stáhnutí, ilustrace Veselý duch zdarma nebo vektor Brýle ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.