Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cvrček, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cvrček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cvrček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cvrček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Cvrček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cvrček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 157 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cvrček je v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cigareta zdarma Podívejte se i na ilustrace Kondor ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ganéša ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, vektor, ke stáhnutí, klipart, grafika, ke stažení, Cvrček, Cvrček, ilustrační obrázek, Hmyz, free, zdarma, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, openOffice, blog, corelDraw, webové stránky, památník, PowerPoint, fotokniha, referáty, web, kalendář, plakát, pozvánky, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zlatý dárek zdarma, vektor Hvězdička ke stažení nebo obrázek Znak blíženci ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.