Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cikáda, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cikáda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Cikáda. Kreslená ilustrace Cikáda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Cikáda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cikáda patří do sekce Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karl Marx zdarma Podívejte se i na klipart Kávovar ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Dévédéčko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, Cikáda, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Hmyz, ke stažení, zdarma, klipart, grafika, obrázek, download, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, profilovka, dokument, plakát, word, pozvánky, profil, Facebook, web, památník, seminární práce, dokumenty, Twitter, PowerPoint, office

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zelený smajlík zdarma, ilustrace Hranolky ke stažení nebo vektor Saudská Arábie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.