Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cikáda, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cikáda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Cikáda. Kreslená ilustrace Cikáda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cikáda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cikáda je v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hroch ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žížala ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Květ na stromě zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, cliparts, klipart, vektor, Cikáda, zdarma, ilustrace, obrázek, free, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, památník, Pinterest, seminární práce, škola, word, blog, prezentace, články, fotokniha, corelDraw, plakát, Instagram, office

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Detektor kouře ke stažení, vektor Kalifornie ke stáhnutí nebo obrázek Surikata zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.