Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cikáda, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cikáda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Cikáda. Kreslená ilustrace Cikáda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cikáda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cikáda je v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Moucha ke stažení Podívejte se i na obrázek Srdíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zima zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Cikáda, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, grafika, Hmyz, ilustrace, Cikáda

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, plakát, škola, blog, web, časopis, webové stránky, pozvánky, corelDraw, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Gejša ke stažení, klipart Panda ke stáhnutí nebo ilustrace Lebka 3D zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.