Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá vdova, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá vdova zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černá vdova. Klipart Černá vdova je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá vdova ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1392x1600
1114x1280
696x800
435x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 562 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wildchief

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černá vdova je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Langusta zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Cizrna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, download, Černá vdova, ke stažení, ke stáhnutí, Hmyz, free, ilustrační obrázek, ilustrace, Černá vdova, grafika, obrázek, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, prezentace, inkscape, kalendář, web, památník, webové stránky, Facebook, avatar, pozvánky, Instagram, profilovka, plakát, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Harmonika ke stáhnutí, vektor Mapa světa zdarma nebo obrázek Kazeta ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.