Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá vdova, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá vdova zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černá vdova. Klipart Černá vdova je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá vdova ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1392x1600
1114x1280
696x800
435x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 562 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wildchief

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černá vdova se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Granátové jablko ke stažení Podívejte se i na klipart Fotograf ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jednorožec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Černá vdova, download, ke stažení, obrázek, zdarma, vektor, ilustrace, Hmyz, kliparty, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, kalendář, Pinterest, inkscape, web, PowerPoint, openOffice, office, corelDraw, profilovka, články, Facebook, word, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Vlk ke stažení, ilustrace Santa špekoun ke stáhnutí nebo vektor Kamna zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.