Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brouček, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Brouček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Brouček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Brouček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x761
800x476
500x297
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 144 109 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brouček se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Automatická pračka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Les zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bluma ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, Brouček, ilustrace, zdarma, grafika, download, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, památník, Instagram, škola, avatar, plakát, profilovka, blog, office, referáty, články, Pinterest, inkscape, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Dudy ke stáhnutí, ilustrace Bongo zdarma nebo vektor Bouřka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?