Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Beruška, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beruška zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Beruška. Vektorová ilustrace Beruška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Beruška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Beruška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1374x1600
1099x1280
800x931
429x500
137x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 829 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Beruška se nachází v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kaktus ke stažení Podívejte se i na vektor Šaháda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jablka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, ilustrace, grafika, Hmyz, ke stažení, klipart, vektor, Beruška, ke stáhnutí, obrázek, Beruška, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, Pinterest, profil, office, blog, word, profilovka, referáty, Instagram, Facebook, dokumenty, web, články, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Velbloud dvouhrbý ke stažení, obrázek Pánev ke stáhnutí nebo klipart Medvěd zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.