Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Beruška, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beruška zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Beruška. Vektorová ilustrace Beruška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Beruška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Beruška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1374x1600
1099x1280
800x931
429x500
137x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 829 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Beruška je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dárek zdarma Podívejte se i na ilustrace Užaslý smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Brouček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, zdarma, ke stáhnutí, Hmyz, ilustrační obrázek, klipart, Beruška, cliparts, obrázek, vektor, free, ke stažení, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, seminární práce, časopis, Twitter, office, textové dokumenty, Instagram, webové stránky, Facebook, Pinterest, pozvánky, fotokniha, kalendář, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Krteček zdarma, vektor Hercule Poirot ke stažení nebo obrázek Ukrajina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.