Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Babočka kopřivová, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Babočka kopřivová. Stahujte klipart Babočka kopřivová v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Babočka kopřivová lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Babočka kopřivová ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 519 882 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Borboleta.org

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Babočka kopřivová je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostel zdarma Podívejte se i na ilustrace Nekouřit ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zebra ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, Hmyz, vektorový obrázek, vektor, cliparts, grafika, zdarma, klipart, Babočka kopřivová, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, dokumenty, inkscape, blog, Facebook, profil, památník, corelDraw, textové dokumenty, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Cuketa zdarma, vektor Kostka ledu ke stažení nebo obrázek Vánoční ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách