Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babočka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babočka zdarma ke stažení

Babočka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Babočka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Babočka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babočka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Babočka se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Salvador Allende ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Párek v rohlíku zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, kliparty, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, free, vektorový obrázek, Hmyz, grafika, ke stažení, cliparts, Babočka, Babočka

Doporučené použití klipartu: fotokniha, inkscape, blog, textové dokumenty, dokument, word, webové stránky, Twitter, corelDraw, pozvánky, Pinterest, profilovka, avatar, škola, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vysmátý smajlík ke stáhnutí, obrázek Ninja zdarma nebo klipart Slovinsko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.