Kliparty a Obrázky zdarma

Vektorový obrázek klipart Babočka s tématem Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

BabočkaBabočka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Babočka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Babočka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Babočka


Vektorový klipart Babočka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1128
800x705
500x441
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

Autor ilustrace: ArtFavor


Obrázek Babočka je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dětská lokomotiva ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Elektrická kytara zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vajíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, vektor, ke stažení, zdarma, kliparty, download, Babočka, Hmyz, ilustrace, free, klipart, Babočka

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, corelDraw, web, office, word, dokument, textové dokumenty, Twitter, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Běžec ke stáhnutí, klipart Lenin zdarma nebo ilustrace Švestky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.