Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená ježibaba, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelená ježibaba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelená ježibaba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 861 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mardigann

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelená ježibaba se nachází v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gepard ke stažení Podívejte se i na vektor Strašidelný les ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Květ na stromě zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, download, klipart, obrázek, grafika, ke stažení, Zelená ježibaba, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, Zelená ježibaba, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, prezentace, články, profilovka, textové dokumenty, Instagram, inkscape, fotokniha, openOffice, památník, referáty, web, plakát, webové stránky, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Japonska ke stažení, obrázek Zřícenina ke stáhnutí nebo klipart Lékařka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.