Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vysmátá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vysmátá dýně. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vysmátá dýně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 546 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vysmátá dýně se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý dárek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Slánka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluma ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vysmátá dýně, Vysmátá dýně, zdarma, cliparts, Halloween, vektor, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, plakát, kalendář, office, dokument, články, prezentace, Facebook, corelDraw, word, Pinterest, webové stránky, blog, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Stíhačka ke stáhnutí, obrázek Mapa Norska zdarma nebo klipart Číňan ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.