Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vražda, Halloween pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vražda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vražda. Klipart Vražda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vražda zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vražda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 244 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vražda patří do sekce Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Model atomu zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční výzdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Maroka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vražda, download, Halloween, free, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, vektor, kliparty, Vražda, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, inkscape, Twitter, Facebook, seminární práce, avatar, fotokniha, office, pozvánky, profil, blog, textové dokumenty, web, dokument

Mezi hezké kresby patří i vektor Fretka zdarma, obrázek Zákaz mluvení ke stažení nebo klipart Kotva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.