Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vražda, Halloween pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vražda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vražda. Klipart Vražda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vražda zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vražda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 244 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vražda je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Školák ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Toustovač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zářivka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, klipart, Vražda, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, kliparty, download, free, grafika, Vražda

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, PowerPoint, openOffice, dokument, časopis, fotokniha, plakát, web, prezentace, pozvánky, profil, Twitter, profilovka, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Plazmová televize ke stáhnutí, vektor Vlašský ořech zdarma nebo obrázek Královna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.