Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlkodlak, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlkodlak zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vlkodlak. Obrázek Vlkodlak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vlkodlak lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlkodlak ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1595x1600
1276x1280
798x800
499x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 678 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vlkodlak je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vločky zdarma Podívejte se i na obrázek Hvězdička ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mango ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vlkodlak, ke stáhnutí, klipart, download, ilustrace, Vlkodlak, Halloween, zdarma, vektor, cliparts, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, webové stránky, škola, fotokniha, inkscape, profilovka, Twitter, plakát, časopis, památník, články, textové dokumenty, Facebook, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek Humr zdarma, klipart Auto ke stažení nebo ilustrace Ptáček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem