Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlkodlak, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlkodlak zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vlkodlak. Obrázek Vlkodlak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vlkodlak lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Vlkodlak ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1595x1600
1276x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 678 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vlkodlak se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Portoriko ke stažení Podívejte se i na klipart Eifelovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek VW Scirocco zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, vektor, zdarma, ilustrace, download, grafika, ilustrační obrázek, free, Vlkodlak, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, fotokniha, prezentace, profil, word, openOffice, corelDraw, office, PowerPoint, profilovka, seminární práce, inkscape, články, časopis, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Lopatka ke stažení, ilustrace Sob ke stáhnutí nebo vektor Porcování hovězího zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem