Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlkodlak, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlkodlak zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vlkodlak. Obrázek Vlkodlak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vlkodlak lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlkodlak ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1595x1600
1276x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 678 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vlkodlak je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládové bonbóny zdarma Podívejte se i na ilustrace Štěnice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vlkodlak, Vlkodlak, free, kliparty, vektor, Halloween, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, kalendář, textové dokumenty, plakát, časopis, avatar, Pinterest, PowerPoint, word, corelDraw, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ucho zdarma, vektor Autobus ke stažení nebo obrázek Dinosaurus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem