Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlkodlak, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlkodlak zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vlkodlak. Obrázek Vlkodlak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vlkodlak lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlkodlak ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1595x1600
1276x1280
798x800
499x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 678 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vlkodlak se nachází v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Golfové vozítko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Chlápek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jmenovka na dárky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Halloween, free, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, download, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, grafika, Vlkodlak, cliparts, Vlkodlak

Doporučené použití klipartu: Pinterest, corelDraw, PowerPoint, Facebook, avatar, seminární práce, blog, web, dokument, profilovka, webové stránky, openOffice, Twitter, textové dokumenty, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Lesní roh ke stáhnutí, obrázek Vlajka Súdánu zdarma nebo klipart Černá kočka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem