Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Trojzubec, Halloween do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trojzubec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Trojzubec. Vektorová ilustrace Trojzubec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Trojzubec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Trojzubec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

572x1600
457x1280
285x800
178x500
57x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 657 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Trojzubec je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mosambik ke stažení Podívejte se i na obrázek Severní Korea ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bagr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, Trojzubec, kliparty, ke stáhnutí, download, free, vektorový obrázek, grafika, Trojzubec, ke stažení, zdarma, obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, plakát, škola, Twitter, word, dokumenty, webové stránky, inkscape, avatar, blog, památník, PowerPoint, profil, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Lupa ke stažení, klipart Mapa Oceánie ke stáhnutí nebo ilustrace Nebozez zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.