Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Trick or treat!, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Trick or treat! zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Trick or treat!. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Trick or treat! nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Trick or treat!? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trick or treat! zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Trick or treat! ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
559x800
350x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 076 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Trick or treat! je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ryba ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Fidget spinner zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Aligátor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, Trick or treat!, Trick or treat!, cliparts, kliparty, free, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, zdarma, vektor, ilustrace, download, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, seminární práce, články, Facebook, kalendář, památník, dokumenty, plakát, prezentace, word, avatar, profil, web, referáty, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Malajsie ke stáhnutí, klipart Zelená ozdoba zdarma nebo ilustrace Uganda ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.