Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tanec kostlivců, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení

Tanec kostlivců je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Tanec kostlivců ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Tanec kostlivců v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tanec kostlivců ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x942
1280x754
800x471
500x294
160x94

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 384 403 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Jose Guadalupe Posada / asrafil

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tanec kostlivců je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bábovka zdarma Podívejte se i na obrázek Šunka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pečený krocan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, kliparty, free, zdarma, Tanec kostlivců, vektorový obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, ilustrace, obrázek, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokumenty, články, Pinterest, word, avatar, office, škola, blog, památník, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Symbol míru zdarma, klipart Gramofonová deska ke stažení nebo ilustrace Vosa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.