Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tanec kostlivců, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení

Tanec kostlivců je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Tanec kostlivců ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Tanec kostlivců v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tanec kostlivců ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x942
1280x754
800x471
500x294
160x94

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 384 403 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jose Guadalupe Posada / asrafil

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tanec kostlivců se nachází v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Molo ke stažení Podívejte se i na vektor Pivní sud ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Tanec kostlivců, zdarma, free, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, download, vektor, vektorový obrázek, Halloween, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, prezentace, kalendář, dokumenty, office, avatar, památník, webové stránky, openOffice, Twitter, word, dokument, inkscape, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mapa Laosu ke stažení, obrázek Injekční stříkačka ke stáhnutí nebo klipart Jahodník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.