Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strašidelný les, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný les zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Strašidelný les. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný les zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strašidelný les ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x442
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 314 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strašidelný les patří do sekce Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnská svíčka zdarma Podívejte se i na vektor Mapa Libye ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, klipart, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Halloween, ilustrace, download, cliparts, kliparty, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, Strašidelný les

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, corelDraw, seminární práce, fotokniha, referáty, památník, openOffice, Instagram, PowerPoint, profil, Twitter, dokument, Facebook, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Televizor zdarma, obrázek Včela ke stažení nebo klipart Free ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.