Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Strašidelný hrad, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný hrad zdarma ke stažení

Strašidelný hrad je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Strašidelný hrad je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strašidelný hrad lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný hrad zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašidelný hrad ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
904x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 223 377 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strašidelný hrad je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Likvidátorka manželových úspor ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krásné Vánoce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ústřičník velký ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, Strašidelný hrad, obrázek, grafika, kliparty, Halloween, vektorový obrázek, klipart, Strašidelný hrad, ilustrace, zdarma, cliparts, vektor, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, Instagram, pozvánky, web, dokument, plakát, PowerPoint, openOffice, referáty, Pinterest, word, Facebook, seminární práce, blog, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Špatně ke stáhnutí, klipart Chytrý telefon zdarma nebo ilustrace Oliva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.