Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strašidelný dům, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Strašidelný dům. Vektorová ilustrace Strašidelný dům je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strašidelný dům? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strašidelný dům ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1302
1280x1041
800x651
500x407
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 576 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strašidelný dům se nachází v sekci Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Muchomůrky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Babočka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Smrtka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, cliparts, free, Halloween, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, Strašidelný dům, Strašidelný dům, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, škola, referáty, profil, prezentace, PowerPoint, články, avatar, dokument, Facebook, office

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Duha ke stáhnutí, obrázek Dálnice zdarma nebo klipart Prase ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.