Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašidelné dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašidelné dýně. Klipart Strašidelné dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Strašidelné dýně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strašidelné dýně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

665x1600
532x1280
332x800
207x500
66x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 610 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strašidelné dýně patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dévédéčko zdarma Podívejte se i na vektor Ganéša ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Žluté fazole ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Strašidelné dýně, kliparty, ilustrace, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, grafika, Halloween, Strašidelné dýně, download, cliparts, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, Twitter, blog, škola, památník, openOffice, kalendář, word, profilovka, web, fotokniha, články, seminární práce, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektor Happy New Year zdarma, obrázek Mango ke stažení nebo klipart Sobi ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.