Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašidelné dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašidelné dýně. Klipart Strašidelné dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Strašidelné dýně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strašidelné dýně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

665x1600
532x1280
332x800
207x500
66x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 610 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Strašidelné dýně je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rádio ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Upíří zuby zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lokomotiva ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Strašidelné dýně, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, Halloween, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, Strašidelné dýně, download, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, prezentace, dokument, kalendář, fotokniha, webové stránky, profilovka, Twitter, blog, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace George Washington ke stáhnutí, vektor Lev zdarma nebo obrázek Zdravotní sestra ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.