Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašák, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Strašák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strašák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strašák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 181 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Strašák je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kytička zdarma Podívejte se i na ilustrace Zvonek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Maroka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, Strašák, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, cliparts, Strašák, Halloween, kliparty, obrázek, free, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, profil, plakát, Twitter, fotokniha, web, webové stránky, dokumenty, časopis, referáty, prezentace, kalendář, Pinterest, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Atomová elektrárna zdarma, vektor Blondýna za volantem ke stažení nebo obrázek Mapa Vietnamu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.