Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Škraboška, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škraboška zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Škraboška. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Škraboška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škraboška zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Škraboška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x585
1280x468
800x292
500x183
160x58

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 926 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Škraboška je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Blondýna zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Peru ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Varan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, kliparty, free, zdarma, download, ilustrační obrázek, grafika, Škraboška, ke stažení, klipart, Škraboška, obrázek, vektor, Halloween

Doporučené použití klipartu: prezentace, články, profilovka, word, avatar, office, textové dokumenty, inkscape, Twitter, pozvánky, škola, referáty, Instagram, kalendář, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Znak vodnář zdarma, vektor Zákaz drog ke stažení nebo obrázek I love you ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?