Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Škraboška, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škraboška zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Škraboška. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Škraboška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škraboška zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Škraboška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x585
1280x468
800x292
500x183
160x58

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 926 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Škraboška je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentýnské srdce zdarma Podívejte se i na ilustrace Hugo Chavez ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pelikán ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Škraboška, kliparty, grafika, download, Halloween, vektor, obrázek, cliparts, ilustrace, zdarma, Škraboška, free

Doporučené použití klipartu: profil, památník, blog, plakát, Pinterest, word, referáty, inkscape, dokument, seminární práce, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Květinový dekor zdarma, vektor Japonka ke stažení nebo obrázek Elektromobil ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?