Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pytlík, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pytlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pytlík. Vektorová ilustrace Pytlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Pytlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 315 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pytlík patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rychlovlak zdarma Podívejte se i na klipart Prstýnek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mango ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, klipart, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, free, grafika, Halloween, kliparty, Pytlík, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profilovka, webové stránky, fotokniha, dokumenty, corelDraw, seminární práce, openOffice, pozvánky, inkscape, profil, avatar, blog, Twitter, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Naštvaná žena zdarma, ilustrace Johannes Gutenberg ke stažení nebo vektor Kačer ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.