Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pytlík, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pytlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pytlík. Vektorová ilustrace Pytlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pytlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 315 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pytlík je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rudý kříž ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zdravotní sestřička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart VW Scirocco zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, Pytlík, free, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Halloween, grafika, kliparty, cliparts, download, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, kalendář, avatar, PowerPoint, profilovka, openOffice, pozvánky, webové stránky, Facebook, referáty, články, časopis, word, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Láhev vína ke stažení, vektor Zlatá mašle ke stáhnutí nebo obrázek Chlápek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.