Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pytlík, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pytlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pytlík. Vektorová ilustrace Pytlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pytlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 315 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pytlík je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžové tulipány ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kafíčko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jablko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, obrázek, Pytlík, ilustrace, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, free, Pytlík, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, Facebook, openOffice, dokument, kalendář, profilovka, referáty, office, pozvánky, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Sýr ke stáhnutí, vektor Vajíčka zdarma nebo obrázek Zdravotní sestřička ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.