Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pozor, duchové, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pozor, duchové. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pozor, duchové nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pozor, duchové? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pozor, duchové ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1054
1280x844
800x527
500x330
160x105

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 241 414 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pozor, duchové patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Eva u stromu poznání zdarma Podívejte se i na vektor Stan ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, Pozor, duchové, zdarma, grafika, cliparts, ke stažení, free, ilustrace, ke stáhnutí, download, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, články, office, referáty, blog, škola, prezentace, seminární práce, textové dokumenty, web, avatar, PowerPoint, Pinterest, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Neuron zdarma, obrázek Mechanik ke stažení nebo klipart Marihuana zakázána ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.