Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pozor, duchové, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pozor, duchové. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pozor, duchové nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pozor, duchové? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pozor, duchové ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1054
1280x844
800x527
500x330
160x105

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 241 414 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pozor, duchové je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dominikánská republika ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Graffiti zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Klíč ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, free, ke stažení, Pozor, duchové, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, download, ilustrace, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, Halloween, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, časopis, dokument, památník, profil, referáty, avatar, web, plakát, dokumenty, prezentace, textové dokumenty, webové stránky, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Lanovka ke stáhnutí, vektor Trumpeta zdarma nebo obrázek Jehně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.